ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!

Виконавчий комітет сільської ради, депутатський корпус Сухополов’янської ОТГ висловлюють щирі співчуття рідним та близьким військовослужбовця Богдана Олега Володимировича, який віддав життя, захищаючи та відстоюючи суверенітет і територіальну цілісність нашої держави від жорстокого та цинічного російського агресора. Прощання із захисником України відбулося 30 квітня 2023 року у  Соборі Різдва Пресвятої Богородиці (м.Прилуки). Поховали  Героя за бажанням рідних на кладовищі в с.Манжосівка (Дідовецький старостинський округ).

Оперативна інформація станом на 06.00 30.04.2023 щодо російського вторгнення

Розпочалася чотириста тридцять перша доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України.Російська федерація, не зважаючи на значні втрати, не відмовляється від планів щодо окупації нашої території. Завдає ударів, здійснює обстріли як по військових, так і по цивільних об’єктах.

ДО ВІДОМА ГРОМАДСЬКОСТІ!

25 травня на території Охіньківської ЗОШ у селі Охіньки Охіньківського старостинського округу №12 Сухополов’янської сільської ради у рамках реалізації проекту «Лабораторії творчого діалогу в громадах» за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» відбудеться проведення діалогової зустрічі на тему «Перейменування вулиць населених пунктів Сухополов’янської громади» з населенням Охіньківського старостинського округу громади, представниками громадських організацій, членами робочої групи щодо перейменування назв географічних об’єктів, об’єктів топономіки населених пунктів сільської ради, активістами, обласними координаторами проекту.

Оперативна інформація станом на 06.00 29.04.2023 щодо російського вторгнення

Розпочалася чотириста тридцята доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України.Минулої доби російська федерація завдала чергового масованого ракетного удару по цивільних об’єктах та житлових будинках . Нажаль є влучання. Загинули та отримали поранення мирні люди. Не маючи бажаних результатів на полі бою, ворог цинічно продовжує застосовувати тактику терору, тим самим грубо порушує норми Міжнародного гуманітарного права.

Відбулося  спільне засідання виконавчого комітету з постійною  комісією з питань фінансів, бюджету, планування економічного і соціального розвитку, інвестицій та житлово-комунального господарства

28 квітня  відбулося спільне засідання виконавчого комітету з постійною комісією з питань фінансів, бюджету, планування економічного і соціального розвитку, інвестицій та житлово-комунального господарства, під час якого було розглянуто  10 питань. З метою запобігання та попередження правопорушень і злочинів, захисту життя та здоров’я громадян, покращення рівня профілактичної роботи на території Сухополов’янської сільської ради, забезпечення ефективної підтримки правоохоронних органів, члени виконавчого комітету сільської ради схвалили Програму «Поліцейський офіцер громади» Сухополов’янської сільської ради на 2023-2024 роки, яка буде внесена на затвердження сесії сільської ради. На засіданні був присутній начальник сектору моніторингу Прилуцького районного відділу ГУ Національної поліції в  Чернігівській області  Микола Самбор, який закцентував увагу присутніх на  основних найважливіших аспектах роботи  поліцейського офіцера громади:  оперативності реагування та попередженні правопорушень  шляхом проведення превентивної профілактичної роботи  серед жителів громади.

Участь у проєкті   «Згуртовані громади» за підтримки Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО)

З метою отримання насіннєвого посадкового матеріалу для внутрішньо переміщених осіб (ВПО) Сухополов’янська сільська рада взяла  участь у проекті «Згуртовані громади» за підтримки Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) Всеукраїнською асоціацією громад (ВАГ). Старостами старостинських округів проведено опитування ВПО щодо посадки овочевих культур і  51  сім’я  зацікавилася даною пропозицією.

єРобота: нові бізнес-можливості для українських захисників

До 1 млн. грн на створення або розвиток власної справи можуть отримати учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни або їх подружжя в рамках нової грантової програми урядового проєкту єРобота, яка стартувала 10 квітня поточного року.

Оперативна інформація станом на 06.00 28.04.2023 щодо російського вторгнення

Розпочалася чотириста двадцять дев’ята доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України. Російський агресор не полишає намірів щодо окупації нашої території, продовжує вести загарбницьку війну. Противник і надалі застосовує тактику терору. Ігноруючи закони та звичаї ведення війни, завдає ударів по цивільних об’єктах.

Оперативна інформація станом на 06.00 27.04.2023 щодо російського вторгнення

Розпочалася чотириста двадцять восьма доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти нашої країни. Російська федерація, незважаючи на значні втрати, не відмовляється від планів щодо окупації нашої території. Завдає ударів, здійснює обстріли як по військових, так і по цивільних об’єктах.