Бережіть здоров’я та довкілля!
Якщо Ви бачите, як несвідомі громадяни палять траву, за можливості, поясніть, будь-ласка, чому не слід це робити, адже, скоріш за все, вони не свідомі щодо таких дій або ж зверніться до уповноважених представників органу нагляду та повідомте про дану подію. Мотиви у «паліїв» різні – це і повсякденне дрібне хуліганство, і «добрі» наміри допомогти швидше вирости свіжій траві, і звичка (не знаю чому, але усі так роблять), і задоволення (красиво, подобається грати з вогнем, нагадує дитинство, романтично, пов’язано з весною), і прийом агротехніки (спрощення праці, так як для того, щоб спалити сухостій – стару траву і гілки, не потрібно прибирати сміття і суху траву граблями вручну). Спалювання трави – одне з головних джерел викидів вуглекислого газу до атмосфери, що пов'язані з господарською діяльністю людини. При дуже частих пожежах згорає не лише суха трава, але і накопичена в ґрунті мертва органіка, і відповідно збільшуються викиди вуглекислого газу. І як результат посилюється «парниковий ефект». Тому, не випалюйте самовільно суху природну рослинність або її залишки. Суха трава – не сміття, а безцінне живлення, житловий будинок, притулок, умови для життя, створені самою природою. Любіть, шануйте, бережіть природу!
Віддаємо шану тим, хто виборював право України на незалежність та щасливе майбутнє для наступних поколінь
24 серпня, у День відзначення 30-ї річниці Незалежності України, відбулося покладання квітів до пам’ятних знаків та місць поховання загиблих учасників в зоні АТОООС в с.Сухополова, с.Рудівка, с.Боршна, а також до погруддя Т.Г.Шевченка в с.Охіньки.
З Днем Незалежності України!
Шановні жителі та гості громади! Сердечно вітаємо Вас з 30-ю річницею Незалежності України. У серцях народу України серпнева блакить неба і жовтогарячий зерновий лан зливаються барвами української державності в символ свободи та праці. Творення історії Батьківщини, її сьогодення і майбутнього — обов’язок кожного з нас, усього народу. Тож нехай потужне джерело Вашого таланту і натхнення, незламного оптимізму та енергії будуть прикладом служіння Україні, примножують її славу, наповнюють її криницю добробуту процвітанням та благополуччям. Від душі бажаємо, щоб свято Незалежності духмяним серпневим запахом українського хліба принесло у Ваші домівки щастя і добро, порозуміння та згуртованість, мир та любов! Якось каже мати сину:
Урочистості до Дня Державного Прапора та 30-ї річниці Незалежності України
У серцях народу Україна – це серпнева блакить неба і жовтогарячий зерновий лан. Ці барви української державності зливаються в Державному Прапорі України. З метою вшанування багатовікової історії українського державотворення, державної символіки незалежної України та виховання поваги громадян до державних символів України День Державного Прапора відповідно Указу Президента України 2004 року відзначається щорічно 23 серпня, а у 2009 році було внесено зміни до цього Указу й засновано щорічну офіційну церемонію підняття Державного Прапора 23 серпня по всій Україні.
Завершено ремонт дороги комунальної власності по вул.Лесі Українки в с.Пирогівці
Питання стану дорожнього покриття та проведення ямкового ремонту доріг на території Сухополов’янської сільської ради перебувають на постійному контролі керівництва громади.
Доброчинна акція «Посилка для воїнів АТО/ООС з нагоди 30-річчя Незалежності України»
Традиційно до визначних державних та православних свят Сухополов’янська громада бере активну участь у благодійних акціях щодо збору допомоги та смаколиків воїнам АТО/ООС.
Непідробна любов до України з патріотизмом у душі та у кожному творі!
Україна для кожного з нас – це Батьківщина, найкраща, найрідніша, це та земля, де ми народилися, де завжди на нас чекає батьківська домівка, зігріта теплим родинним затишком, добротою та материнською ласкою. Це все те, що навколо нас: чарівна природа, родючі землі, неповторна культура та багаті, щедрі душею українці. Для нашої неньки-України 2021 рік – особливий, ювілейний. Ми відзначаємо 30 років з часу здобуття нашою державою Незалежності.
День села у Знам’янці !
Уже традиційно, 19 серпня, у день святкування Преображення Господнього або Яблучного Спаса, жителі села Знам’янка (Знам’янський старостинський округ) відзначають День села, який був започаткований жителем с. Знам’янка, Заслуженим лікарем України, нині покійним, Миколою Правдивцем. Кожне українське село має свою неповторну історію, свої злети і падіння, свої постаті та події. У всі часи село працювало, горювало, але співало. Світ людини з села простий і щирий, буденний і величний. Люди поклоняються землі і сонцю, чесним мозолям і шляхетній сивині, працелюбству і майстерності. Щороку сільська Знам’янська родина цього дня збирається разом і поринає у світ спогадів і любові, відзначають і згадують кращих, або ж просто спілкуються. Присутні на заході із захопленням розглядали запропоновані старовинні експонати, які демонстрували життя та побут минулих поколінь, виставки робіт вишивки бісером вправних місцевих майстринь, дитячі роботи, підготовлені в рамках святкування 30-ї річниці незалежності України. Окремої уваги заслуговував стенд зібраних статей у друкованих виданнях, героями яких були жителі села під назвою «Спогади рідного села Знам’янка».
Сергіївська об’єднана територіальна громада відкрита до співпраці та обміну досвідом
За ініціативи голови Прилуцької районної державної адміністрації Геннадія Луценка делегація з Прилуцького району 17 серпня відвідала Сергіївську об’єднану територіальну громаду (Полтавська область), щоб перейняти позитивний досвід у громади, яка відкрита до співпраці та постійного розвитку. У складі делегації були Сухополов’янський сільський голова Денис Росовський, голови територіальних громад Прилуччини (Варвинської, Ічнянської, Парафіївської, Малодівицької, Талалаївської, Яблунівської) та їх представники, народний депутат України Борис Приходько, депутат Чернігівської обласної ради Віталій Лічман, перший заступник голови Прилуцької райдержадміністрації Володимир Чернов. Також у зустрічі взяли участь не лише делегація з Чернігівської області, а й з Полтавської у складі депутата Полтавської обласної ради Олександра Суханя, голови Миргородської районної ради Наталії Гирки, Лохвицького міського голови Віктора Радька та голови Великобудищанської територіальної громади.
Відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Сухополов’янської сільської ради.
18 серпня відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Сухополов’янської сільської ради.